Identificēts Londonas uzbrucējs – jauns vīrietis, kurš pavisam nesen bija atbrīvots no cietuma

0 Komentāru
Identificēts Londonas uzbrucējs – jauns vīrietis, kurš pavisam nesen bija atbrīvots no cietuma
AFP / SCANPIX

Vīrietis, kurš svētdien Londonā sarīkoja uzbrukumu ar nazi un ievainoja vairākus cilvēkus, tikai nesen bija atbrīvots no cietuma, vēsta raidorganizācija BBC.

20 gadus vecais Sudešs Ammans no cietuma izlaists aptuveni pirms nedēļas. Viņam par noziegumiem, kas saistīti ar terorismu, aiz restēm bija jāizcieš trīs ar pusi gadi, tomēr vīrietis no cietuma izlaists krietni ātrāk.

Viņš bija izcietis pusi no piespriestā cietumsoda.

Šis nav pirmais gadījums, kad Lielbritānijā uzbrukumus pastrādā no cietuma priekšlaicīgi izlaisti, ar radikālo islāmistu ideoloģiju saistīti cilvēki, tādēļ premjers Boriss Džonsons nekavējoties aicināja fundamentāli mainīt pieeju šādiem indivīdiem.

Iepriekš jau vēstīts, ka Londonā policija svētdien nošāvusi vīrieti, kurš uzbrukumā ar nazi ievainojis divus cilvēkus, un likumsargi uzskata, ka notikušais ir teroristisks incidents, kas saistīts ar islāmistiem.

Uzbrukumā no naža dūrieniem smagi cietis kāds vīrietis, bet vēl kādai sievietei vieglāki ievainojumi. Policija ieradās notikuma vietā un pēc īsas pakaļdzīšanās uzbrucēju neitralizēja. Viņam pie ķermeņa arī bijusi neīsta sprāgstviela.

0 Komentāru