Hosams Abu Meri par sprādzienu Beirūtā: Runāt, ka pie vainas pirotehnika, ir smieklīgi

“Šodien ir traģiska diena manā dzimtenē Libānā. Prātam neaptverams sprādziens Beirūtā, būs ļoti daudz bojāgājušo un ievainoto, tas viss dažu kilometru attālumā no manu vecāku mājām. Paldies dievam, vecāki veseli. Runāt, ka pie vainas pirotehnika, ir smieklīgi,” tā par otrdien notikušo sprādzienu Libānas galvaspilsētā Beirūtā sociālajā tīklā “Twitter” raksta Libānas goda konsuls Latvijā, kādreizējais Saeimas deputāts Hosams Abu Meri.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Kaspars Kadaks

  Kaspars Kadaks

  Skatījos citu galeriju. Un tur bija redzams drons, kurš virs tās noliktavas nomet kko baltu, spožu, un aizlido. Un tad sekoja otrais sprādziens. Tikai Latvijas masu medijos to video vairs nevar atrast, laikam izvākuši.
 • Fabiana Rott

  Fabiana Rott

  Kad Armēnijā Spitakā notika drausmīgā zemestrīce, mans darba kolēğis paņēma bezalgas atvaļinājumu un aizbrauca uz savu dzimteni palīdzēt saviem tautiešiem. Bet tie bija pavisam citi laiki.
 • muahaha

  muahaha

  Valstī valdošās vispārējās korupcijas gaisotnē (pazīstama situācija, ne?) pamatīgs daudzums amonija nitrāta ticis ilgstoši glabāts, neievērojot drošības noteikumus. Vienā ne pārāk jaukā dienā tas likumsakarīgi uzgāja gaisā.
 • Janis Jakupcevics

  Janis Jakupcevics

  Krievu ziņās rāda, ka tur ir glabāti ieroči par milzīgām summām un nepiemērotos apstākļos! Brauc tad uz savu dzimteni un tur arī paliec!
 • Jānis Čakste

  Jānis Čakste

  Lai nācās no savam kļūdām . Visas Lubanas baznīcas kulšanas govei zem astes .
 • Pēteris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!