Horvātija: mēs vairs netiekam galā ar bēgļu invāziju

2 komentāri
Horvātija: mēs vairs netiekam galā ar bēgļu invāziju
Foto: AFP / LETA

Bēgļu krīze radījusi pamatīgu spriedzi Horvātijā, kas šodien paziņoja, ka ir izsmēlusi visus savus resursus, lai tiktu galā ar šo situāciju.

Haotiskas ainas šodien bija vērojamas Tovarnikas pilsētā, kur apmēram 7 tūkstoši bēgļu, kas bija iekļuvuši valstī no Serbijas, tika sasēdināti autobusos un vilcienos, lai nogādātu viņus Ungārijā un Slovēnijā. Abas valstis jau sašutumā noraidījušas šādu Horvātijas soli kā nepieņemamu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā zināms, Ungārijā kopš otrdienas nelegāla iekļūšana valstī tiek kvalificēta kā kriminālnoziegums. Arī Slovēnija vakar paziņoja, ka nekļūs par koridoru bēgļu plūsmai uz Vāciju, tāpēc īstenos pasākumus, lai aizsargātu robežu, kas vienlaikus ir Šengenas zonas ārējā robeža.

Tikmēr Horvātijā bēgļus gaida arī citas nepatikšanas – mēģinot nelegāli šķērsot robežu caur mežiem, viņi riskē nokļūt mīnu laukos, kas palikuši kopš Balkānu kara laikiem. Tāpēc brīvprātīgie Horvātijā ar sociālo tīklu palīdzību mēģina brīdināt bēgļus par briesmām, kas viņus sagaida Horvātijā. Tiek izvietotas arī brīdinājuma zīmes arābu valodā.

Skaties foto:

TOP komentāri

 • so
  +3 +3 0

  so

  un cik zarazas vini ienesīs europā atkal,šitā bez cicilizācijas,bez mazgāšanās dzīvo..lai vācās atpakaļ uz savām vaslstīm un beidz karot!!!!
  Horvātijai arī nevajag laist pāri robežai!!!
 • --doremi
  +2 +2 0

  --doremi

  skumji...bet vismaz sākparadīties jau gimenes ,bērni sievas ...nevis aurojoša masa vienivīri ar kaujas saucieniem uz lūpām

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl