Komentāri
Honkongā notikušas jaunas sadursmes; protestētāji sola boikotēt piedāvātās sarunas
FOTO: SCANPIX

Honkongā turpinās demokrātijas atbalstītāju mītiņi. Pilsētas vadītājs ir noraidījis protestētāju galveno prasību – atkāpties no amata, bet piedāvājis sarunas. Protestētāji jau ir paziņojuši, ka tās varētu boikotēt, jo notikušas jaunas sadursmes. 

Tūkstošiem demokrātijas atbalstītāju Honkongas pilsētas ielās turpina pulcēties jau sesto dienu. Aizvadītajā pusnaktī apritēja protestētāju izvirzītais ultimāts pilsētas vadītājam atkāpties, pretējā gadījumā draudot pastiprināt protestus.

Preses konferencē īsi pirms pusnakts pilsētas vadītājs Leuns Čunjins noraidīja ultimātu un brīdināja, ka mēģinājumiem okupēt valdības ēkas būs nopietnas sekas.

Leuns arī paziņoja, ka valdības pārstāvis atnāks uz sarunām ar studentu līderiem. Taču pagaidām gan nekas neliecina, ka kāda no pusēm gatavojas piekāpties. Aptuveni 200 protestētāji šodien iesaistījās konfrontācijā ar lielāku grupu viņu pretinieku, kuri sāka nojaukt protestētāju barikādes. Abus grupējumus izšķīra policija, izveidojot likumsargu dzīvo ķēdi starp abām pusēm.

Prodemokrātisko protestu līderi ir paziņojuši, ka ir nepieļaujami, ka valdība nespēj nodrošināt kārtību, tādēļ ir paziņojuši, ka sarunas varētu boikotēt. Sarunu laiks un vieta vēl nav izziņotas.

Protestētājus neapmierina Ķīnas valdības iecere liegt viņiem 2017. gadā paredzētajās vēlēšanās izvirzīt savus kandidātus. Iecerēts, ka tos izvēlēsies Pekina un tikai tad Honkongas iedzīvotājiem tiks dota iespēja izlemt, kuru no viņiem iecelt pilsētas vadītāja amatā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl