Honkonga piedāvā izgulēties pa pilsētas ielām braucošā autobusā

0 Komentāru
Honkonga piedāvā izgulēties pa pilsētas ielām braucošā autobusā
AP/SCNAPIX

Honkonga tūrisma industrijā parādījies jauns un apbrīnojamu popularitēti iemantojis piedāvājums – par simbolisku samaksu iekārtoties un izgulēties autobusā, kas braukā pa pilsētas ielām piecas stundas no vietas, vēsta “900 sekundes”.

Daudzi Honkongas iedzīvotāji darba un stresa dēļ ir iedzīvojušies miega traucējumos, un nespēj pilnvērtīgi izgulēties mājās, tādēļ šāds snaudas autobuss izrādījies ļoti pieprasīts. Izrādās, ka autobusa braukšana spēj ātri ieaijāt miegā daudzus pilsētniekus.

Ekskursija maksā no 13 līdz 50 dolāriem vienai personai atkarībā no sēdekļa. Pasažieri var izvēlēties ceļot “nulles decibelu miega sēdekļos” augšējā stāvā par 38 ASV dolāriem vai priekšējās rindas sēdekļos, lai baudītu labāko skatu par 50 ASV dolāriem.

Ansons Hongs, Honkongas iedzīvotājs

“Es domāju, ka šāds brauciens ir izcila ideja. Daudz interesantāk, nekā es domāju. Mani mocīja bezmiegs, tāpēc esmu šeit, lai mēģinātu nedaudz izgulēties. Man ir ļoti paveicies pievienoties šai tūrei tikai par 13 ASV dolāriem.”

Honkonga Covid-19 dēļ jau ilgstoši ir vieni no stingrākajiem ierobežojumiem pasaulē, iespējams, arī tas izskaidro snaudas autobusa popularitāti – vismaz uz pāris stundām izrauties no ikdienas rutīnas.

0 Komentāru