Honkongā izsola pasaulē lielāko rozā dimantu

Komentāri

Rozā dimants, kas ir aptuveni paipalas olas lielumā, ir aptuveni 60 karātu dārgakmens. Šāda izmēra un krāsas dimants ir liels retums, un tiek lēsts, ka pārdošanas cena varētu būt ap 60 miljoniem eiro.

Izsole notiks šonedēļ, un pirms tās izsoļu nams savu dārgumu izrādījis pasaulei. Ja piepildīsies prognozes un dārgakmeni izdosies par minēto cenu pārdod, tā būs rekordliela summa, par kādu jebkad pasaulē pārdots dārgakmens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzšinējais rekords pieder zilajam dimantam ar nosaukumu ”Žozefīnes zilais mēness”, ko 2015. gadā par 50 miljoniem eiro savai septiņgadīgajai meitai iegādājās kāds Honkongas miljardieris.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl