Komentāri
Hodorkovskis aicina ES uzmanīties ar ekonomisko sankciju piemērošanu Krievijai
FOTO: LETA

Kremļa kritiķis, bijušais Krievijas naftas magnāts Mihails Hodorkovskis otrdien, viesojoties Briselē, brīdinājis Eiropas Savienību (ES) uzmanīties ar ekonomisko sankciju piemērošanu Krievijai, jo rezultātā visvairāk cietīs krievu tauta.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, Eiropas Savienība, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

Krievijas finanšu ministrs Antons Siluanovs pagājušajā mēnesī paziņoja, ka Rietumu sankciju dēļ Krievija gadā zaudēs 40 miljardus dolāru (32 miljardus eiro).

Tomēr ar sankcijām nav izdevies piespiest Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu mainīt savu nostāju.

“Sankciju piemērošana Krievijas ekonomikai kā veselumam būtu kļūda,” likumdevējiem Eiropas Parlamentā (EP) sacīja Hodorkovskis, norādot, ka īstermiņa efektiem nākotnē var sekot daudzi stratēģiski mīnusi.

Hodorkovskis paziņoja, ka viņam ir pilnīgi nepieņemama doma, ka dzīves apstākļu pasliktināšanās pamudinās krievu tautu ātrāk saprast, cik sliktus līderus viņi ir ievēlējuši.

“Krievu tauta nedrīkst tikt atgrūsta no Eiropas,” viņš piebilda.

Hodorkovskis aicināja tā vietā pastiprināt sankcijas pret korumpētām amatpersonām, tiesībsargājošo iestāžu darbiniekiem un viņu biznesa partneriem.

“Mēs runājam par aptuveni 10% no pašreizējā politiskā un administratīvā veseluma. Tātad tie ir daži desmiti tūkstoši cilvēku,” norādīja Hodorkovskis.

“Lai gan viņi baidās par sankcijām, viņu bailes ir tādas kā virtuālas,” viņš piebilda.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl