Komentāri

Situācija vētras “Hārvijs” skartajā Teksasas štatā kļūst vēl dramatiskāka. Pagājušajā diennaktī nolijuši vēl aptuveni 30 centimetri lietus. Bailēs par iedzīvotāju drošību valsts ceturtajā lielākajā pilsētā Hjūstonā ieviesta komandantstunda.

Pieaug arī dabas stihijā bojāgājušo skaits – patlaban oficiāli apstiprināta 15 cilvēku bojāeja, bet vēl vairāki desmiti cilvēku tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Slēgti vairums galveno autoceļu un lidostas, bet iedzīvotāji no trakojošiem plūdu ūdeņiem spiesti glābties uz māju jumtiem. Vienlaikus pārrauts aizsargdambis uz dienvidiem no Hjūstonas, pilnībā appludinot vairākus pilsētas rajonus. Iedzīvotājiem dots rīkojums nekavējoties evakuēties no dzīvesvietām.

Izsludināta arī nakts komandantstunda, lai novērstu evakuēto namu izlaupīšanu

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl