Hjūstonā kāds slepkavībā apsūdzēts vīrietis kopā ar viņa mājās dzīvojošo tīģeri aizbēdzis no policijas

0 Komentāru
Hjūstonā kāds slepkavībā apsūdzēts vīrietis kopā ar viņa mājās dzīvojošo tīģeri aizbēdzis no policijas
REUTERS/SCANPIX

Kāds vīrietis par izdarītu slepkavību Fortbendas apgabalā, Teksasā, savācis savās mājās dzīvojošo tīģeri un aizlaidies prom no policijas pēc tam, kad lielais kaķis aizbēga no vīrieša Hjūstonas mājām, vēsta “Forbes”.

Pirmdienas, 10. maija, pēcpusdienā policija ziņoja par dīvainās situācijas, kas sākās svētdienas, 9. maija, naktī un kurā gandrīz tika nošauts tīģeris, turpmāko pavērsienu.

Hjūstonas policija vīrieti identificēja kā 26 gadus veco Viktoru Ugo Cujevu, kurš tiek apsūdzēts par izvairīšanos no aresta par izdarītu smagu noziegumu.

Cujevs pagājušajā gadā norakstīja 250 000 ASV dolāru lielas obligāciju pēc tam, kad tika arestēts saistībā ar 2017. gada nāvējošo apšaudi ārpus suši restorāna, ziņo “ABC News”.

Hjūstonas rietumu rajona iedzīvotāji svētdienas, 9. maija, vakarā bija satriekti, kad apdraudētās Bengālijas sugas tīģeris, kuru acīmredzot aprūpēja Cujevs un kurš, iespējams, bija aizbēdzis, pēkšņi sāka klīst pa ielām.

Kāds no vietējās policijas darbiniekiem redzams plaši izplatītā videoklipā, tuvojoties tīģerim ar ieroci saspringtas apmaiņas laikā, kliedzot uz tīģera īpašnieku: “Lai jūsu tīģeris atgrieztos iekšā!”

Drīz pēc tam lielā dzīvnieka īpašnieks to notvēra un nogādāja atpakaļ mājā, norāda Hjūstonas policijas komandieris Rons Borza.

Taču saskaņā ar policijas ziņoto tikai dažas minūtes vēlāk vīrietis un tīģeris no mājokļa pārcēlās uz baltu “Jeep Cherokee” tieši tad, kad notikuma vietā ieradās policija. Sekoja vajāšana, bet vīrietis spēja izvairīties no policijas un pagaidām izbēgt no likumsargiem, sacīja Borza.

Nav skaidrs, kur tagad atrodas noziegumā apsūdzētais un minētais tīģeris, kā arī nav skaidrs, kāpēc viņam vispār bija tīģeris un kā tam īsi pirms došanās prom ar saimnieku izdevās izkļūt no mitekļa ielās.
0 Komentāru