13 komentāri

Pamatīgu vētru sociālajā tīklā Facebook sacēlis latviešu režisora Alvja Hermaņa paustais saistībā ar tumsnēju vīriešu uzbrukumiem Vecgada vakarā – viņš, atsaucoties uz “vācu kreisajiem intelektuāļiem”, pauž, ka Jaungada naktī notikušas lielākās masveida izvarošanas kopš 1945. gada.

“Pat vācu kreisie intelektuāļi šorīt atzīst, ka Jaungada naktī pa visu Vāciju ir notikušas vislielākās masveida izvarošanas kopš 1945. gada. Mediji, kā zināms, gaidīja Vecgada vakarā teroristu sprādzienus. Bet tikai tagad saprata, ka terorisms no bēgļu puses var tikt realizēts arī šādi. Visi, kas apšauba vai slēpj šos draudus, ir līdzdalībnieki. Tā nu tas sanāk,” tā, komentējot notikušos uzbrukumus Ķelnē, pauda latviešu režisors Alvis Hermanis.

Viņa paustais gan cilvēkus, kas iesaistījās Facebook diskusijā, sašķēla divās pretējās nometnēs. Vieni pauda sašutumu, kamēr citi – viedokli, ka medijos sniegtā informācija ir pārspīlēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tu [uzrunāts tiek A. Hermanis – red.] jau arī pats vairs nejūti, cik viegli pārej no grābstīšanās pūlī pie Ķelnes stacijas uz “masveida izvarošanām” pa visu Vāciju. Paranoja, to sauc par paranoju,” pauda Ilmārs Šlāpins, kurš pārstāv vairāk liberālus viedokļus. “Tā ir nevis paranoja, bet seksuāla vardarbība pret sievietēm!” pausts kādā citā komentārā.

Kad noskatījos latvju bāleliņu velkamistu sataisītos bēgļu videoklipus, jau tolaik nodomāju, nu kur var būt tik netālredzīgi cilvēki, kas neredz pat divus soļus uz priekšu. Akls, ideālistisks humānisms par katru cenu! Nu to cenu mēs sākam Ķelnē maksāt… Būs arī mums Latvijā savs slaktiņš, savs stūrītis zemes, ja ļausim te nekontrolēti iepludināt svešzemnieku ordas,” šādu viedokli pauž Vladis Spāre.

Video!

Foto

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, ka Vācijas likumsargi izmeklē skandalozu noziegumu sēriju, kas Vecgada vakarā pāršalkusi Ķelnes pilsētu. Pēc liecinieku teiktā, tumsnēju uzbrucēju grupa, visticamāk, no Ziemeļāfrikas un arābu valstīm, veikusi masveida seksuālu agresiju pret sievietēm.

Pēc Vecgada vakara Ķelnes policija saņēmusi vismaz 60 iesniegumus no sievietēm, kas piedzīvojušas seksuālo vardarbību – izvarošanas mēģinājumus un vienu izvarošanas gadījumu. Uzbrucēji bijuši no aptuveni tūkstoš vīriešu lielas grupas, kas atradušies pie galvenās dzelzceļa stacijas. Uzbrucēji darbojušies aptuveni piecu cilvēku lielās grupās, lai ielenktu sievietes, viņām seksuāli uzbruktu un aplaupītu.

Aculiecinieku paustais

“Man pieskārās no aizmugures. Viņi grābstījās zem svārkiem. Es centos aizstāvēties, un gandrīz nokritu pa trepēm. Viņu bija tik daudz, ka neko nespēju padarīt,” stāsta cietusī Evelīna.

“Šīs nakts laikā mēs bijām liecinieki milzīgai kriminālo noziegumu sērijai. Sākot no kabatzādzībām līdz laupīšanām, arī seksuāliem noziegumiem. Mēs esam ļoti pārsteigti, iepriekš nekas tāds nebija piedzīvots!” tā, komentējot Jaungadā piedzīvoto bēgļu masveida uzbrukumu svinētājiem, tostarp vairākiem desmitiem sieviešu, pauž Ķelnes policijas pārstāvis Volfgangs Albers.

Video

TOP komentāri

 • bauska
  +4 +4 0

  bauska

  Man liekas , ka vainīgi ir islamisti, jo viņi piekopj masveida izvarošanu, tas viņiem esot normāli. Šādu rakstu es izlasīju internetā. Viņi vēl esot solījušies izvarot daudz sieviešu un meitenes, sākot no 12 gadiem, lai viņu asinis sajaucoties ar kristiešu asinīm. Tādā veidā atriebjoties kristiešiem. Man liekas ,ka viņus vajadzētu masveidā izkastrēt, lai nenotiktu šie izvarošanas gadījumi.
 • andris
  +4 +4 0

  andris

  Notekti jau ,ka arī tagad ir samazināts izvarošanas gadījumu skaits! Visi viņi ir vienādi! Pilnīgi visi! 100% visi!
 • Guna Sproģe

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl