Harija Potera fani gavilē! Aprit populārās grāmatu sērijas 20 gadu jubileja

1 komentārs
Harija Potera fani gavilē! Aprit populārās grāmatu sērijas 20 gadu jubileja
REUTERS/LETA

Pasaulē, iespējams, slavenākā burvja Harija Potera fani svin populārās grāmatu sērijas 20 gadu jubileju. Tam par godu sāgas autores Džoannas Ketrīnas Roulingas dzīvesvietā Londonā aizvadītas iespaidīgas svinības, kas pulcējušas lielu skaitu Potera fanu.

Pirms 20 gadiem – 1997. gada jūnija beigās – iznāca pirmā Harija Potera grāmata – “Harijs Poters un Filozofu akmens”. Šobrīd burvis iekarojis gan pieaugušo, gan bērnu sirdis visā pasaulē, un grāmatas 20 gadu jubileja tiek svinēta ar vērienu. Stāsts par Hariju Poteru radies Londonā, un tieši tur – “Waterstones Piccadilly” grāmatu veikalā notikušas vērienīgākās svinības.

Harija Potera fani svin grāmatu sērijas 20 gadu jubileju!

Pasākuma dalībniekiem bija dota iespēja balsot par savu iemīļotāko grāmatas varoni un patīkamāko atmiņu, kas saistās ar Džoannas Ketrīnas Roulingas radīto stāstu. Tāpat apmeklētāji varēja pārbaudīt savas zināšanas un piedalīties faktu viktorīnā par grāmatām un filmām.

Pasākuma apmeklētāji norises vietā bija ieradušies tērpti tematiski – ar zižļiem un burvju apmetņiem. Vairāki dalībnieki pauduši pārliecību, ka grāmata ir starptautisks fenomens, un stāsts turpinās interesēt un priecēt vēl turpmākos 20 gadus.

1 komentārs