Harija Potera fani gavilē! Aprit populārās grāmatu sērijas 20 gadu jubileja

1 komentārs

Pasaulē, iespējams, slavenākā burvja Harija Potera fani svin populārās grāmatu sērijas 20 gadu jubileju. Tam par godu sāgas autores Džoannas Ketrīnas Roulingas dzīvesvietā Londonā aizvadītas iespaidīgas svinības, kas pulcējušas lielu skaitu Potera fanu.

Pirms 20 gadiem – 1997. gada jūnija beigās – iznāca pirmā Harija Potera grāmata – “Harijs Poters un Filozofu akmens”. Šobrīd burvis iekarojis gan pieaugušo, gan bērnu sirdis visā pasaulē, un grāmatas 20 gadu jubileja tiek svinēta ar vērienu. Stāsts par Hariju Poteru radies Londonā, un tieši tur – “Waterstones Piccadilly” grāmatu veikalā notikušas vērienīgākās svinības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Harija Potera fani svin grāmatu sērijas 20 gadu jubileju!

Pasākuma dalībniekiem bija dota iespēja balsot par savu iemīļotāko grāmatas varoni un patīkamāko atmiņu, kas saistās ar Džoannas Ketrīnas Roulingas radīto stāstu. Tāpat apmeklētāji varēja pārbaudīt savas zināšanas un piedalīties faktu viktorīnā par grāmatām un filmām.

Pasākuma apmeklētāji norises vietā bija ieradušies tērpti tematiski – ar zižļiem un burvju apmetņiem. Vairāki dalībnieki pauduši pārliecību, ka grāmata ir starptautisks fenomens, un stāsts turpinās interesēt un priecēt vēl turpmākos 20 gadus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl