Haoss Francijā! 11 tūkstoši DUS palikušas bez degvielas

Komentāri
Haoss Francijā! 11 tūkstoši DUS palikušas bez degvielas
LETA

Haoss Francijā! Tūkstošiem strādnieku protests pret valdības pieņemtajām darba reformām pamatīgi ietekmējis Francijas autovadītājus – vairāk nekā 11 tūkstoši benzīntanku visā valstī palikuši bez degvielas.

Francijas iedzīvotāju masu protesti sākās jau martā, taču šonedēļ demonstrantiem pievienojušies arī naftas sektorā strādājošie, kuri bloķē ceļus uz degvielas novietnēm un pārtrauc ražošanu naftas pārstrādes rūpnīcās. Savukārt tas kavē degvielas piegādi degvielas uzpildes stacijās, un šobrīd bez degvielas atstāti jau 11,5 tūkstoši degvielas uzpildes staciju visā valstī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protestētāji sola neatkāpties un turpināt demonstrācijas līdz brīdim, kad valdība atsauks asi kritizēto darba reformu likumu.

Līdzīgs streiks 2010. gadā izraisīja naftas pārstrādes produktu sadārdzināšanos visā Eiropā.

Francijas valdība gan cenšas pārliecināt sabiedrību, ka valstij pietiek degvielas, tāpēc nav vērts krist panikā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl