Komentāri
Hamas brīdina, ka Gaza var kļūt par auglīgu zemi terorismam
FOTO: LETA

Gazas josla var kļūt par auglīgu zemi terorismam, ja netiks paātrināta karā izpostītā palestīniešu anklāva atjaunošana, trešdien brīdināja kustības Hamas amatpersona Halils al Haja.

“Mūsu vēstījums pasaulei, kas baidās no terorisma un ekstrēmisma, ir šāds – Gazas atjaunošanas atlikšana un blokādes turpināšana padarīs to par labvēlīgu vidi ekstrēmisma un terorisma izplatībai,” Gazas pilsētā uzrunājot kustības Hamas palestīniešu pašpārvaldes parlamenta deputātus, sacīja amatpersona. “Mēs brīdinām par sekām.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Karā jūlijā un augustā Izraēlas armijas uzbrukumos Gazas joslā tika nogalināti 2200 palestīniešu, sagrauti vairāki tūkstoši namu, kā rezultātā bez mājokļa palikuši 100 000 cilvēku.

Kaut arī kopš karadarbības beigām ir pagājuši vairāk nekā četri mēneši, rekonstrukcija tikpat kā nav sākusies. Pat ja Izraēla vājinās astoņus gadus ilgušās blokādes režīmu, Gazas joslas atjaunošana vilksies gadiem, uzskata eksperti.

Hamas pievienojusies starptautiskajai sabiedrībai, nosodot trešdien Parīzē satīras žurnāla redakcijā pagājušajā nedēļā sarīkoto slaktiņu, kurā tika nogalināti 12 cilvēki.

“Viedokļu un domu atšķirības nevar attaisnot slepkavību,” uzsvēra Hamas pārstāvji.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl