HAMAS aicina aviokompānijas nelidot uz Telavivu

Komentāri
HAMAS aicina aviokompānijas nelidot uz Telavivu
FOTO: LETA

Gazas joslā valdošās palestīniešu radikālā grupējuma ”Hamas” militārais spārns trešdien, 20.augustā aicināja ārvalstu aviokompānijas drošības apsvērumu dēļ nelidot uz Telavivas lidostu Izraēlā.

Palestīniešu grupējuma “Hamas” pārstāvji norāda, ka ”Hamas” atsakās vienoties par ilgstošu pamieru ar Izraēlu un atsauc savus pārstāvjus no sarunām Kairā. Brīdinājums aviokompānijām stāsies spēkā ceturtdien, 21.augustā, pulksten sešos rītā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmdien, 18.augustā pamiers starp palestīniešu grupējumu “Hamas” un Izraēlu tika pagarināts vēl par 24 stundām. Abas konfliktējošās puses bija gatavas turpināt sarunas par ilgtermiņa pamiera ieviešanu.

Kopš konflikta sākuma dzīvību zaudējuši jau vairāk nekā divi tūkstoši palestīniešu, lielākoties mierīgie iedzīvotāji. Vēl aptuveni deviņi tūkstoši ir ievainoti. Izraēla zaudējusi 66 cilvēkus, pārsvarā karavīrus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl