Habarovskā jau ceturto nedēļu turpinās pret Kremli vērsti protesti

Jau aptuveni mēnesi, katrā nedēļas nogalē ielās iziet Habarovskas iedzīvotāji. Krievijas Tālo Austrumu pilsētā turpinās neapmierinātība ar novada gubernatora Sergeja Furgala aizturēšanu. Viņu apsūdz vairāku slepkavību organizēšanā, taču iedzīvotāji pārliecināti, ka lieta ir safbricēta un notiekošo saistīta ar varas pārdali Kremļa interesēs.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Aha

  Aha

  Veel kaads meenesis un lielie protesti buus paarveertushies par entuziastu grupinjas pastaigu. Tad klusi sashnjorees organizatorus, atlaidiis no darba aktiivistus un Habaarovskaa iestaasies klusums.
 • IZ vēstures

  IZ vēstures

  Pēc Latvijas atkarošanas vāciešiem Salaspils koncentrācijas nometni krievi tūlīt piemēroja savām vajadzībām.Jau pēc kara Rēzeknes dzelzceļa stacijā apturēja divus slēgtus noplombētus vagonus no kuriem nāca briesmīga smirdoņa.Par vagoniem bija raksts lauku avīzē.Vagoni izrādījās pilni ar bērnu līķiem.Dzelzceļa čekisti pavēlēja vagonus aizvērt,noplombēja par jaunu un nosūtīja uz paredzēto galapunktu Krievijā.
 • Nu re

  Nu re

  Apspiests un beztiesīgs vatenītis ir, reti militarizētajā un policejiskajā, Raškā, protams.
 • Diga

  Diga

  Aha..un kad bastoties uz Furgala pasūtījumu organizēt sacelšanos pret rīkojumu viņu noņemt no amata --visā Habarovskā pasludinās slepkavas netiesāt un atstāt amatos ,tad kā habarovskieši TO uztvers ,ka citiem būs tiesības nogalināt un tikt nogalinātiem!??
  tik pastulbiem latviešiem pagrūž tādu medusmaizi ,ka habarovskieši "'cīnoties""par demokrātiju??? Viņiem bandītiskais grupējums liek to darīt .
  Amerikā arī karo pret nēģeru slepkavošanu--tik latviešiem nav dots rīkojums par toe iet demonstrācijās ,piketos un publiski bļaut ,ka tramps un co ir slepkavas un cūkas)))
  Tā ir Krievijas iekšējā darīšana --Habarovska.
  Tāpat kā Venstpils Lemberga ostas biznesa atņemšana viņam arī bija Latvijas ieksējā darīšana --tik gļēvie latvieši pieļāva to ,ka valsts nodevēji rinkevics --pidarass ,bordans un citi apejot jebkurus likumus ,iebaidot un šantažējot pārējos Venstpils darboņus ,atņēma reketveidā ostas biznesu---un tagad latviešu ņuņņas nāud ,ka bankas esot patvarīga s--darot kā gribot--bez tiesas sprieduma bloķē kontus ,nedod naudu ,kaut ko runā par nodokļiem..u.t.t un tas pateicoties latviešu gļēvulībai..--nedarīt neko lietas labā..tūlīt jums būs uz kakla jeņķu zaldāti ,par kuriem maksāsiet paši--jeņķiem naudas paliek arvien mazāk un mazāk--paši jeņķu cūkas to jau spiesti atzīt..
  • Nu re

   Nu re

   Runa ir par Krieviju un Habarovsku, bet te kāda zoss apspriež Lembergu un Rinkēviču.
 • Arķoms
  • Nu re

   Nu re

   Kaut kur Krievijā, bet Latvijas vatenītis ceļas un krīt par caru Putinu.
   • ...

    ...

    kā nekā biļete sabiedriskajā uz centru par brīvu maan....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!