Grigule skaidro, kāpēc atturējās EP balsojumā par Navaļnija atbrīvošanu

Komentāri

Eiropas Parlamenta (EP) deputāti nosodījuši Krievijas opozicionāra Alekseja Navaļnija, kā arī simtiem citu protestētāju aizturēšanu, pieprasot atbrīvot visus aizturētos un izbeigt “politiski motivētās” lietas. No Latvijas deputātiem Eiroparlamentā “pret” to balsoja Andrejs Mamikins un Tatjana Ždanoka, savukārt Iveta Grigule atturējās.

Rezolūciju pieprasot Navaļnija atbrīvošanu no klātesošajiem Latvijas eiroparlamentāriešiem atbalstīja Sandra Kalniete, Krišjānis Kariņš un Artis Pabriks, tomēr Andrejs Mamikins un Tatjana Ždanoka bija “pret”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Iveta Grigule balsojumā atturējās. “Cik es saprotu, protests nebija saskaņots, aresti tika veikti pamatojoties uz to. Es domāju, ka arī Latvijā, ja notiktu nesaskaņots mītiņš, droši vien jau arī būtu aizturēšanas un sodi, es plānoju atturēties,” tā pirms balsojuma viņa skaidroja savu nostāju.

Jāatgādina, ka vēl pavisam nesen Grigule izcēlās ar prokrievisku balsojumu Eiropas parlamentā – toreiz viņa balsoja “pret” EP pieņemto rezolūciju saistībā ar cīņu pret Krievijas un teroristisko organizāciju īstenoto propagandu.

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl