Grieķu bankām neļaus izmantot valsts parādu kā kredītu ķīlu

Komentāri
Grieķu bankām neļaus izmantot valsts parādu kā kredītu ķīlu
Foto: AFP/LETA

Eiropas centrālā banka (ECB) vairs neļaus Grieķijas bankām izmantot valsts parādu kā kredītu ķīlu.

Akciju tirgi uz šo ziņu reaģēja ar kritumu, savukārt eiro kurss pret ASV dolāru samazinājās par vairāk nekā 1%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar šādu lēmumu banka liedz Grieķijas bankām svarīgu avotu naudas līdzekļu iegūšanai, pastiprinot spiedienu uz Grieķijas jauno valdību, lai tā panāktu vienošanos ar starptautiskajiem kreditoriem. Domājams, ka šāds ECB lēmums ievērojami ietekmēs Grieķijas finanšu ministra Jaņa Varufaka pirmās sarunas ar Vācijas finanšu ministru Volfgangu Šoibli.

Sarunas plānots jau ceturtdien, 5. februārī. Vācija tiek uzskatīta par galveno pretinieci jebkādai Grieķijas valsts parādu atmaksāšanas nosacījumu mīkstināšanai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl