1 komentārs
Grieķiju apsēduši desmitiem tūkstoši bēgļu, kuri tīko dzīvot Eiropā
Foto: AFP / LETA

Grieķijas Kosas salā, ko apsēduši bēgļi no konfliktu zonām,  ieradies kruīza kuģis, kas pārveidots par imigrantu reģistrācijas centru.

Uz kuģa bēgļi var pieteikties dokumentiem, kas nepieciešami, lai dotos uz citām Eiropas valstīm. Kamēr viņu lietas tiek izskatītas, bēgļi var dzīvot uz kuģa, kurš var uzņemt līdz 2500 pasažieru.

Tiesa gan, migrantus ir satraucis fakts, ka prioritāte tiek dota Sīrijas bēgļiem un faktiski visi uz kuģa izmitinātie migranti ir no Sīrijas. Varasiestādes skaidro, ka tas ir tāpēc ka Sīrijā notiek pilsoņu karš un sīrieši oficiāli tiek kvalificēti kā bēgļi, kamēr migranti no citām valstīm tiek vērtēti kā ekonomiskie migranti. Šobrīd Kosas salā atrodas vairāk nekā 33 000 bēgļu.

TOP komentāri

  • Ilona Vīnberga
    0 0 0

    Ilona Vīnberga

    Tas ārprāts ir jāaptur. Dokumenti visiem iebrucējiem noteikti ir "nozaudēti". Savu īsto identitāti viņi neatklās, labākajā gadījumā minēs savu īsto vārdu. Kas slēpjas aiz katra no viņiem? Viņi ar steigu ir jākrāmē laivās un jāsūta atpakaļ. Tikko viņu mītnes zemē palikušie uzzinās, ka kādam ir izdevies okupēt
    Eiropu, sekos nākošā krava. Nevar taču vesela kontinenta mazattīstītus, neizglītotus, nekulturālus utt. indivīdus pārvietot uz Eiropu. Jāsūta atpakaļ, nevis jāizsniedz dokumenti, kas derīgi ceļošanai.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl