Komentāri
Grieķijas premjers: sankcijas pret Krieviju ir neproduktīvas
Foto: Scanpix

Dažas nedēļas pirms Eiropas Savienības līderiem jāizšķiras, vai pagarināt sankcijas pret Krieviju, Grieķijas premjerministrs Aleksis Ciprs paziņojis, ka sankcijas ir neproduktīvas.

Savu nostāju viņš pauda pēc Atēnās notikušajām sarunām ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. Vizīte bija sarīkota, lai stiprinātu abu valstu attiecības, ko Grieķijas premjers nosaucis par savas valsts stratēģisko izvēli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Briselē panākt vienošanos par sankciju pagarināšanu pret Krieviju nebūs viegli. Kā ir paziņojis Vācijas ārlietu ministrs, tam arvien vairāk pretojas vairākas dalībvalstis. Tikmēr Krievija jau paziņojusi, ka līdz nākamā gada beigām pagarinās Eiropas Savienības valstīm noteikto lauksaimniecības produktu embargo.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl