Grieķijas pludmali “izraibina” cigarešu izsmēķi

Komentāri
Grieķijas pludmali “izraibina” cigarešu izsmēķi
Ilustratīvs foto. (Foto: Pixabay.com)

Nerimstoši saulainais laiks daudzus vilina atpūsties Grieķijas pludmalēs – taču gan vietējie, gan tūristi spiesti saskarties ar problēmu, kas jau pievērsusi vides un veselības aizsardzības aktīvistu uzmanību – iespaidīgu daudzumu ar cigarešu izsmēķiem.

Tiek lēsts, ka smēķētāji Grieķijā ik gadu vidē atstāj teju 22 miljonus izsmēķu jeb apmēram trīsarpus tūkstošus tonnu. No tiem puse atrodami pludmalēs, ziņo Grieķijas vēža asociācija. Grieķijā smēķēšana sabiedriskās vietās ir aizliegta ar likumu un jau septiņus gadus tiek kontrolēta ar naudas sodiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr pludmalēs likuma ievērošana tiek kontrolēta mazāk efektīvi, un daudzi tūristi smēķē tik un tā, aprokot vai nometot izsmēķus turpat smiltīs. Tikai retais izmanto iespēju smēķēt vietās, kur atrodamas atkritumu tvertnes, radot sašutumu cilvēkos, kas ieradušies baudīt tīru gaisu un pludmales – brīvas no izsmēķiem.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl