Komentāri
Grieķijas nākotne krustcelēs; gatavo jaunus priekšlikumus kreditoriem
FOTO: SCANPIX

Grieķijas valdība šodien ārkārtas sēdē lemj par to, cik daudz piekāpties kreditoru prasībām, lai tiktu ārā no pašreizējā strupceļa un saņemtu valstij nepieciešamo, pēdējo aizdevuma daļu vairāk nekā 7 miljardu eiro apmērā.

Grieķijas nākotne šobrīd ir krustcelēs – ja aizdevums netiks saņemts, tai nebūs ko atmaksāt Starptautiskajam valūtas fondam (SVF), kas draud ar valsts maksātnespēju un izstāšanos no eirozonas.

Pirms rīt gaidāmā eirozonas līderu samita, kura mērķis ir panākt “galīgo atrisinājumu” Atēnu un tās kreditoru konfrontācijai, Grieķijas premjerministrs Aleksis Ciprs šodien telefonsarunā ar Vācijas un Francijas līderiem izklāstījis jaunus priekšlikumus “abpusēji izdevīgam līgumam”, lai izbeigtu parādu krīzi.

Par tiem informēts arī Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers. Ja vienošanos rīt neizdosies panākt, Atēnām būs jāievieš kapitāla kontroles pasākumi, jo iedzīvotāji turpina masveidā izņemt naudu no banku kontiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl