Komentāri
Grieķijas nākotne krustcelēs; gatavo jaunus priekšlikumus kreditoriem
FOTO: SCANPIX

Grieķijas valdība šodien ārkārtas sēdē lemj par to, cik daudz piekāpties kreditoru prasībām, lai tiktu ārā no pašreizējā strupceļa un saņemtu valstij nepieciešamo, pēdējo aizdevuma daļu vairāk nekā 7 miljardu eiro apmērā.

Grieķijas nākotne šobrīd ir krustcelēs – ja aizdevums netiks saņemts, tai nebūs ko atmaksāt Starptautiskajam valūtas fondam (SVF), kas draud ar valsts maksātnespēju un izstāšanos no eirozonas.

Pirms rīt gaidāmā eirozonas līderu samita, kura mērķis ir panākt “galīgo atrisinājumu” Atēnu un tās kreditoru konfrontācijai, Grieķijas premjerministrs Aleksis Ciprs šodien telefonsarunā ar Vācijas un Francijas līderiem izklāstījis jaunus priekšlikumus “abpusēji izdevīgam līgumam”, lai izbeigtu parādu krīzi.

Par tiem informēts arī Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers. Ja vienošanos rīt neizdosies panākt, Atēnām būs jāievieš kapitāla kontroles pasākumi, jo iedzīvotāji turpina masveidā izņemt naudu no banku kontiem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl