Komentāri
Grieķijas iedzīvotāji uzskata, ka līdz ar bēgļu ierašanos situācija valstī kļuvusi vēl nokaitētāka
FOTO: LETA

Grieķijai piederošajā Lesbas salā par neseno bēgļu krīzi liecina patvēruma meklētāju glābšanas vestu un gumijas laivu kalni. Tikmēr citās Grieķijas salās situācija saglabājas neapskaužama.

Kopumā kopš Turcijas un Eiropas Savienības (ES) noslēgtās vienošanās – Grieķijas salās joprojām iesprostoti vairāki desmiti tūkstoši bēgļu. Viņi sūdzas par dzīvošanai nepiemērotiem apstākļiem un slimību izplatīšanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr vietējie Grieķijas iedzīvotāji ir skeptiski. Viņi uzskata, ka valsts jau tā saskaras ar ekonomiskajām grūtībām un līdz ar bēgļiem situācija kļuvusi vēl nokaitētāka.

”Mums pašiem ir grūti izdzīvot. Viņi rīko nekārtības un protestē. Drīz viņi nespēs pārciest ziemu, sāks dedzināt kokus, lai sasildītos – situācija izies ārpus kontroles,” stāsta vietējais Grieķijas iedzīvotājs.

Grieķijas amatpersonas asu kritiku velta ES, kas neiesaistās krīzes risināšanā un visu nastu atstāj uz atsevišķu valstu pleciem. Jau vēstījām, ka šogad Eiropā ieradušies vairāk nekā 300 000 bēgļu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl