Komentāri
Grieķija izstrādājusi pagaidu iziešanu no eirozonas, taču pagaidām panākts kompromiss
Foto: AFP/LETA

Briselē jau gandrīz diennakti eirozonas valstu līderi cenšas vienoties par Grieķijas turpmāko nākotni. Jaunākā informācija liecina, ka Grieķijas premjers Aleksis Ciprs, Vācijas kanclere Angela Merkele, Francijas prezidents Fransuā Olands un Eiropas Savienības prezidents Donalds Tusks šonakt panākuši kompromisu par starptautisku aizdevumu Grieķijas glābšanai.

Šis priekšlikums tuvākajās stundās tiks piedāvāts arī pārējām eirozonas valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču pirms tam pieļauts, ka Grieķija varētu piedāvāt uz laiku izstāties no eirozonas. Šāds scenārijs tiek pieļauts, gadījumā, ja Starptautiskajiem aizdevējiem neizdosies vienoties ar Atēnām par atbalsta programmu.

Ja parādu krīzē nonākusī valsts īstenos kreditoru izvirzītās prasības, Grieķijai saņems finanšu palīdzību 82 miljardu eiro apmērā. Kreditoru izvirzītās prasības skar nodarbinātību, pensijas, nodokļus privatizāciju un privatizācijas fondus. Grieķija daļu kreditoru prasības nodēvējusi par nepieņemamām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl