Grieķijai dod sešas dienas refomu apstiprināšanai

Komentāri
Grieķijai dod sešas dienas refomu apstiprināšanai
FOTO: SCANPIX

Grieķijai ir dotas sešas darba dienas laika, lai izvērtētu un apstiprinātu atjaunoto reformu sarakstu, tā paziņojusi eirogrupa. Tikai pēc saraksta apstiprināšanas starptautiskie aizdevēji piešķirs valstij tik ļoti nepieciešamos finanšu līdzekļus. Līdz tam tie būs nobloķēti.

Eirozonas finanšu ministri vēlas, lai vienošanās par 7 miljardu eiro aizdevumu tiktu panākta līdz eirogrupas sanāksmei 24. aprīlī. Grieķija šobrīd ir teju uz bankrota robežas.

Tiesa, vakar Grieķija paziņoja, ka ir atmaksājusi 450 miljonus eiro lielo parādu Starptautiskajam Valūtas fondam. Vakar bija pēdējā diena, līdz kurai šis parāds bija jāatmaksā.

Tuvāko divu nedēļu laikā valstij aizdevējiem gan būs jāatmaksā daudzkārt lielāka summa – 4,5 miljardi eiro. Turklāt Grieķijai vēl ir jāmaksā arī pensijas un algas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl