Komentāri

Grieķijas ārkārtas parlamenta vēlēšanās uzvarējusi kreiso apvienība SYRIZA, kas solījusi pārskatīt starptautiskā aizdevuma nosacījumus un atteikties no taupības pasākumiem, kas var novest arī pie Grieķijas izstāšanās no eiro zonas.

Pēc vairāk nekā 90% balsu SYRIZA ieguvusi 149 no 300 parlamenta deputātu mandātiem. Tas nozīmē, ka viņi jauno valdību nevarēs sastādīt vieni paši, jo līdz absolūtajam vairākumam parlamentā pietrūkuši tikai divi mandāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eiropā bažījas – ja Alekša Cipra vadītā galēji kreiso partiju apvienība vadīs valdību – tā radīs precedentu visā Eiropā. Partija solījusi pārskatīt reformas, kuras Grieķijai liek veikt starptautiskie kreditori un aicinājusi rīkot apjomīgu Eiropas Parādu konferenci, kurā aizdevēji varētu norakstīt ne tikai Grieķijas, bet visu Dienvideiropas valstu parādus.

Kā brīdinājusi Vācija – sliktākajā gadījumā Grieķijai būs jāizstājas no eiro zonas, patērētāji sāks masveidā izņemt noguldījumus no Grieķijas bankām, un varētu sekot banku sabrukums.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl