Grieķija nespēj tikt galā ar migrantu tūkstošiem

Komentāri
Grieķija nespēj tikt galā ar migrantu tūkstošiem
FOTO: SCANPIX

Grieķijas infrastruktūra nespēj tikt galā ar migrantu tūkstošiem, kas valstī ierodas no Sīrijas un Afganistānas, tāpēc bez Eiropas Savienības (ES) palīdzības gaidāmas nopietnas problēmas.

Tā paziņojis valsts premjers Aleksis Ciprs, reaģējot uz Apvienoto Nāciju Bēgļu aģentūras aicinājumu Grieķijai risināt totālo haosu, kas šobrīd vērojams Grieķijas salās, kur patvērusies lielākā daļa bēgļu. Tiekoties ar savas valdības ministriem, Ciprs uzdeva jautājumu – vai Eiropas Savienība dosies palīgā Grieķijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grieķijas premjers piebilda, ka šobrīd viņa valsts piedzīvo krīzi krīzē, un bez Eiropas līmeņa palīdzības tā nespēs tikt galā ar migrantu plūsmu.

Tiek lēsts, ka šogad Grieķijā ieradušies vairāk nekā 107 tūkstoši bēgļu, kas ir krietni vairāk nekā 43 tūkstoši pērn.

Bēgļu skaita pieplūdums notiek laikā, kad Grieķijas ekonomika piedzīvo jaunu kritumu parādu krīzes dēļ un valdībai pietiek ko darīt, lai pildītu kreditoru prasības sarunās par jauna aizdevuma saņemšanu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl