1 komentārs
Grieķija negrib piekāpties darba tirgus, pensiju un nodokļu reformu jautājumos
FOTO: SCANPIX

Ikkatra stunda šobrīd Grieķijai ir izšķiroša – tur parlaments garās diskusijās un strīdos lemj, vai atbalstīt jaunu aizdevuma programmu 86 miljardu eiro apmērā. Lai arī šie līdzekļi Atēnām ir izmisīgi nepieciešami, lai atjaunotu banku sistēmu un novērstu vēl dziļāku finanšu krīzi, Grieķija negrib piekāpties darba tirgus, pensiju un nodokļu reformu jautājumos.

Gatavojoties šodienas parlamenta balsojumam, Grieķijas premjers vakar vakarā sabiedriskajā televīzijā vērsās pie tautas, cenšoties vēlētājiem attaisnot savu rīcību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grieķiem Ciprs apgalvoja, ka Eiropai šī esot Pirra uzvara, kas patiesībā novedīšot pie Eiropas sakāves.

Pēdējās 24 stundas līdz aizdevēju noliktā termiņa beigām Grieķijas valsts iestādes izvēlējās uzsākt ģenerālstreiku, pieprasot valdībai un parlamentam balsot pret jaunākajām reformām.

Premjera partija Syriza vēl šodien, ierodoties uz balsojumu, nebija vienota. Pat Cipra valdības ministri publiski kritizēja aizdevuma programmu un aicināja balsot pret to.

Arī Cipra labā roka – finanšu ministrs – vēršoties pie parlamenta, brīdināja, ka jaunā programma iedzīs valsti recesijā. Viņa vietniece, nesagaidījusi balsojumu, atkāpās no amata, paziņojot, ka neatbalsta reformas.

Šodien Grieķijas parlamentam jāvienojas par četriem likumprojektiem, kas skar darba tirgus un nodokļu reformas. Citādi grieķi nesaņems 86 miljardu eiro lielo aizdevumu valsts maksātnespējas novēršanai.

TOP komentāri

  • lalala-pats no paša
    0 0 0

    lalala-pats no paša

    ...ja grieķijā vidējā pensija ir 600-700 eiro,kāpēc viņai piekāpties un samazināt to? latvijas deputāti drīzāk piespiedīs savējo tautu vairāk strādāt,maksāt nodokļus,lai varētu grieķus uzturēt.....jeb nu paņems no valsts budžeta,lai pēc tam paši aizņemtos no eiropas savienības miljardus uz procentiem....te jau ir genocīds,tautas nospiešana....latvieti!-cik ilgi lieksies zem šīs rīkstes??????? valdībā nu nesēž tie cilvēki ,kuri domā par savējiem,tie ir tikai **ielikteņi**...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl