Grieķija lūgs pagarināt aizdevumu programmas termiņu

Komentāri
Grieķija lūgs pagarināt aizdevumu programmas termiņu
FOTO: SCANPIX

Grieķija lūgs Eiropas Savienībai (ES) pagarināt aizdevumu programmas termiņu bez nepieciešamības ievērot iepriekšējā glābšanas plāna bargos nosacījumus. Kā vēsta Grieķijas mediji, vēstuli ar šādu lūgumu Eirogrupas prezidentam Jerūnam Deiselblūmam Atēnas nosūtīs šodien vai, vēlākais, rīt.

Šis aizdevums nebūs kā termiņa pagarinājums pašreizējai glābšanas programmai, kas nosaka bargus taupības pasākumus. Grieķija vēlas aizstāt šo programmu ar jaunu aizdevumu.

Vācija, kas veic lielākās iemaksas Eiropas Savienības budžetā, gan ir paziņojusi, ka šāds priekšlikums tiks noraidīts. Vācijas finanšu ministrs Volfgangs Šoible norādīja, ka nevar cerēt saņemt vairāk naudas un vienlaikus sacīt, ka valsts neko nedarīs.

Ja Grieķija nespēs panākt vienošanos par aizdevumu programmas termiņa pagarināšanu vai kredītlīnijas piešķiršanu līdz mēneša beigām – Grieķija var piedzīvot maksātnespēju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl