Grieķija cer rast risinājumu sarunās ar ES

Komentāri
Grieķija cer rast risinājumu sarunās ar ES
FOTO: LETA

Grieķijai izdosies atrast risinājumu nesaskaņām ar Eiropas Savienību jautājumā par tās parādu atmaksu. Šādu, optimistisku, pārliecību šodien pauda jaunais Grieķijas premjerministrs Aleksis Ciprs.

To viņš pavēstīja drīz pēc tikšanās ar Eiropas Parlamenta prezidentu Martinu Šulcu. Arī Eiropas Parlamenta prezidents pauda gandarījumu par sarunām, taču norādīja, ka “priekšā ir sarežģīts laiks”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēcpusdienā Ciprs ieradās Parīzē, lai tiktos ar Francijas prezidentu Fransuā Olāndu. Gan Ciprs, gan Grieķijas finanšu ministrs pēdējās nedēļas laikā aktīvi strādā, lai iegūtu Eiropas amatpersonu un valstu līderu atbalstu saviem plāniem restrukturizēt Grieķijas parādus.

Kopš 2010.gada, kad eirozonas parādu krīze noveda Grieķiju līdz ekonomiskā sabrukuma slieksnim, Atēnas saņēmušas 240 miljardu eiro aizdevumu.

Šobrīd Grieķija vēlas atrast pieņemamu risinājumu parāda atmaksai, kas būtu saistīts ar tās ekonomikas izaugsmi – jo ātrāk attīstās ekonomika, jo lielākus procentus Grieķija maksā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl