Grieķija atzīst, ka nevar samaksāt parādu

Komentāri
Grieķija atzīst, ka nevar samaksāt parādu
Foto: AFP/LETA

Grieķija atzinusi, ka nespēj atmaksāt parādu Starptautiskajam Valūtas fondam (SVF), kas bija jāizdara otrdien, 30. jūnijā. Sagaidāms, ka tas novedīs valsti vēl dziļākā krīzē, palielinot iespēju, ka tai nāksies izstāties no eirozonas.

Eiropas valstu līderi ir brīdinājuši Grieķiju, – lai paliktu eirozonā, tai ir jāpieņem aizdevēju prasības veikt noteiktas reformas, lai saņemtu jaunu aizdevumu, kas ļautu segt valsts saistības. Tomēr Grieķijas valdība ir izstājusies no sarunām par šo aizdevumu, izsludinot referendumu par kreditoru prasību pieņemšanu vai noraidīšanu.

Grieķijas premjers Ciprs cer, ka tauta kreditoru prasības noraidīs, jo uzskata, ka tās valsts stāvokli ilgtermiņā neuzlabos.

Ja šīs nedēļas svētdienā plānotajā referendumā grieķi tomēr nobalsos par kreditoru prasību pieņemšanu, viņš solījis atkāpties no amata. Ciprs arī uzskata, ka par spīti skarbajai retorikai, Eiropa neatļausies izmest Grieķiju no eirozonas, jo tas vienkārši ir pārāk dārgi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl