Grieķiem reiz pietiek: algu samazināšanas un nodokļu celšanas dēļ grieķi iziet ielās

Komentāri

Protestējot pret valdības iecerēm samazināt algas un paaugstināt nodokļu slogu, Grieķijā arodbiedrības sākušas kārtējo ģenerālstreiku.

Pašreizējā – diennakti ilgajā – streikā Grieķijā nekursē sabiedriskais transports un dzelzceļa satiksme, slēgtas ir valsts skolas, bet slimnīcās strādā tikai neatliekamā palīdzība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienojoties protestā, Atēnas ielās izgājuši aptuveni septiņi tūkstoši grieķu, kuru niknums, kā ierasts, vērsts arī pret starptautisko aizdevēju izteiktajiem taupības priekšlikumiem, par kuriem Grieķijas parlamentam jābalso šīs nedēļas nogalē.

Grieķija aizvien ir atkarīga no starptautiskajiem aizdevējiem, un tie vēlas arī, lai ekonomikas atveseļošanas vārdā Grieķija groza darba likumu un samazina iespējas rīkot streikus.

Attiecībā uz nodokļu pieaugumu nākamgad Grieķijas valdība centīsies gūt papildu ieņēmumus no auto nodokļiem, fiksētā telefona nodokļa, sabiedriskā medija nodevu. Pieaugs akcīze degvielai un kafijai. Paredzēts arī samazināt valsts tēriņus algām un pensijām.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl