Grieķiem reiz pietiek: algu samazināšanas un nodokļu celšanas dēļ grieķi iziet ielās

Komentāri

Protestējot pret valdības iecerēm samazināt algas un paaugstināt nodokļu slogu, Grieķijā arodbiedrības sākušas kārtējo ģenerālstreiku.

Pašreizējā – diennakti ilgajā – streikā Grieķijā nekursē sabiedriskais transports un dzelzceļa satiksme, slēgtas ir valsts skolas, bet slimnīcās strādā tikai neatliekamā palīdzība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienojoties protestā, Atēnas ielās izgājuši aptuveni septiņi tūkstoši grieķu, kuru niknums, kā ierasts, vērsts arī pret starptautisko aizdevēju izteiktajiem taupības priekšlikumiem, par kuriem Grieķijas parlamentam jābalso šīs nedēļas nogalē.

Grieķija aizvien ir atkarīga no starptautiskajiem aizdevējiem, un tie vēlas arī, lai ekonomikas atveseļošanas vārdā Grieķija groza darba likumu un samazina iespējas rīkot streikus.

Attiecībā uz nodokļu pieaugumu nākamgad Grieķijas valdība centīsies gūt papildu ieņēmumus no auto nodokļiem, fiksētā telefona nodokļa, sabiedriskā medija nodevu. Pieaugs akcīze degvielai un kafijai. Paredzēts arī samazināt valsts tēriņus algām un pensijām.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl