Komentāri
Grībauskaite saņēmusi Ukrainas Gada cilvēka titulu
(Foto: LETA)

Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite sestdien Kijevā saņēmusi Ukrainas Augstākās akadēmiskās padomes piešķirto apbalvojumu Gada cilvēks.

Grībauskaitei Gada cilvēka tituls piešķirts par Ukrainas interešu aizstāvēšanu augstākajā starptautiskajā līmenī, aktīvu Eiropas centienu un Ukrainas teritoriālās integritātes atbalstīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apbalvojumu Grībauskaitei pasniedza Ukrainas eksprezidents Leonīds Kučma un televīzijas programmu vadītāja Natālija Moseičuka.
Saņemot apbalvojumu, Grībauskaite norādīja, ka šis tituls pienākas ikvienam ukrainim.

“Gada cilvēks ir katrs ukrainis, visa jūsu tauta, kas cīnās un aizstāv savu izvēli, kuru atbalsta visi brīvās Eiropas ļaudis,” norādīja Grībauskaite, piebilstot, ka pirms 25 gadiem arī lietuviešiem nācies aizstāvēt savu izvēli, tādēļ Lietuva šodien saprot un atbalsta Ukrainu.
“Jūs visi esat varoņi, jo cīnāties par savu nākotni un mieru visā Eiropā,” viņa piebilda.

Ukrainas Gada cilvēka tituls savulaik piešķirts pāvestam Jānim Pāvilam II, Polijas prezidentam Aleksandram Kvasņevskim, Gruzijas prezidentam Mihailam Saakašvili, Lietuvas prezidentam Valdam Adamkum, Eiropas Savienības (ES) ārpolitikas koordinatoram Havjeram Solanam, Eiropas Padomes ģenerālsekretāram Valteram Švimmeram, ASV senatoram Džonam Makeinam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl