Komentāri
Grībauskaite paziņo, ka Lietuva mācībām “Zapad” ir sagatavota labāk nekā agrāk
"Ar prieku varu teikt, ka mēs esam daudz labāk sagatavoti nekā mācību "Zapad" mācību laikā 2009. un 2013.gadā," paziņojusi Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite. (Ieva Čīka / LETA)

Lietuva labāk nekā jebkad agrāk ir sagatavota Krievijas un Baltkrievijas mācībām “Zapad 2017”, ceturtdien, 14. septembrī, paziņojusi Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite.

“Ar prieku varu teikt, ka mēs esam daudz labāk sagatavoti nekā “Zapad” mācību laikā 2009. un 2013. gadā. Mēs paši esam labāk sagatavoti, jo mūsu teritorijā ir labāka atturēšana un aizsardzības instrumenti, un mums palīdz arī mūsu partneri, mūsu draugi no NATO,” prezidente uzsvēra intervijā Lietuvas sabiedriskajam radio.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa norādīja, ka mācības “Zapad” jau notiek mēnesi, lai arī tikai tagad sākas to aktīvā fāze.

“Mācības “Zapad” notiek jau apmēram mēnesi. Mēs redzējām militārās klātbūtnes pieaugumu un gatavošanos. Tādēļ mums nevajadzētu koncentrēties tikai uz 14. līdz 20. [septembri], jo tā ir tā sauktā aktīvā fāze. Patiesībā tā ir VIP daļa, kad ierodas viesi, tā ir mācību demonstrācija. Pirms un pēc šā datuma ir aktivitātes pieaugums,” piebilda Grībauskaite.

Jau vēstīts, ka ceturtdien, 14. septembrī, sākas Austrumeiropas valstu satraukumu izraisījušo Krievijas un Baltkrievijas mācību “Zapad 2017” aktīvā fāze, kas ilgs līdz 20. septembrim.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl