Grib aizliegt Trampam dzēst ierakstus no sociālajiem tīkliem

Komentāri

Amerikas Savienoto Valstu (ASV) prezidentam Donaldam Trampam aizliegs dzēst kļūdainos ierakstus sociālajos tīklos. Pilnā nopietnībā Kongresā iesniegts likumprojekts ar tieši šādu mērķi, pamatojot to ar nepieciešamību dokumentēt visus prezidenta politiskos lēmumus.

Pie šādas nepieciešamības amerikāņi nonākuši pēc tam, kad jaunais prezidents par savu pamata komunikācijas veidu atzinis mikroblogošanas vietni “Twiter”. Tajā viņš mēdz nākt klajā ar pēkšņiem paziņojumiem un lēmumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču, saskāries ar pretreakciju vai pārrakstījis, Tramps savus ierakstus bieži cenšas padarīt par nebijušiem, tos izdzēšot. Demokrātu kongresmenis Maiks Kviglijs šādu praksi uzskata par nepieņemamu.

Trampa gadījumā tvīti esot vienlīdzīgi ar jebkuru politisko dokumentu. Amizantajam likumprojektam dots nosaukums “COVFEFE” – vārds, kas jau folklorizējies, tiek drukāts uz T krekliem un dots kokteiļiem. Trampa slavenākā pārrakstīšanās arī bija starp tām, ko prezidents dažas stundas pēc ieraksta izdzēsa.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl