Komentāri
Gorbačovs aizstāv Krieviju un brīdina par jauna Aukstā kara draudiem
(Foto: LETA)

Bijušais Padomju Savienības līderis Mihails Gorbačovs brīdina par jauna Aukstā kara draudiem, aicinot Eiropas Savienību (ES) atcelt sankcijas pret Krieviju.

“Pasaule atrodas uz jauna Aukstā kara sliekšņa. Daži saka, ka tas jau ir sācies,” sacīja 83 gadus vecais Gorbačovs, apmeklējot Berlīnes mūra krišanas 25. gadadienas pasākumus Vācijā.

Gorbačovs norādīja uz uzticības krasu samazināšanos starp Rietumiem un Krieviju aizvadītajos mēnešos. Bijušais PSRS līderis atkārtoja Kremļa retoriku, apsūdzot Rietumus, īpaši ASV par solījumu nepildīšanu pēc 1989. gada un Krievijas vājuma ļaunprātīgā izmantošanā.

Gorbačovs arī aicināja Rietumus atzīt Maskavas pašreizējo politiku krīzē Ukrainā un aicināja ES un ASV atcelt sankcijas pret Krieviju.

Gorbačovs šonedēļ jau paziņoja, ka tiekoties ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli, viņš aizstāvēs Ukrainā īstenoto Krievijas politiku.
“Es strikti aizstāvēšu Krievijas pozīciju un tādējādi prezidentu Vladimiru Putinu,” ziņu aģentūra “Interfax” citē bijušā padomju kompartijas ģenerālsekretāra teikto.

83 gadus vecais Gorbačovs arī atzina – viņš ir “absolūti pārliecināts, ka Putins šobrīd aizsargā Krievijas intereses labāk nekā jebkurš cits”. Konflikts Ukrainā aizsākās februārī, kad Krievija okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, ES, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl