Komentāri
Glāzgovā smagajam auto ietriecoties gājējos, vairāki cilvēki gājuši bojā
FOTO: SCANPIX

Smagajai automašīnai pirmdien Skotijas lielākās pilsētas Glāzgovas centrā ietriecoties gājējos, dzīvību zaudējuši vairāki cilvēki, pavēstīja policija.

Atkritumu izvešanas automašīna notriekusi vienu cilvēku iepretim Modernās mākslas galerijai un pēc tam vēl vairākus cilvēkus aptuveni 300 metru garā posmā, pavēstīja policijas preses pārstāvis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dienu iepriekš Francijā kāds šoferis ietrieca savu automašīnu gājējos, kliedzot “Allahu Akbar” (“Allāhs ir dižens”). Šajā incidentā tika ievainoti 11 cilvēki.

Tomēr Skotijas policijas preses pārstāvis uzsvēra, ka Glāzgovā notikušais ir “satiksmes negadījums ar daudziem bojāgājušajiem. Nešķiet, ka tas būtu krimināls vai tīšs uzbrukums”.

Šoferis slimnīcā saņem mediķu palīdzību, viņš piebilda. Daži britu mediji vēsta, ka šoferim bijusi sirdstrieka.

Negadījums noticis Kvīnstrītā netālu no Džordža laukuma – Skotijas pilsētas lielākajā iepirkšanās rajonā, kas trīs dienas pirms Ziemassvētkiem bija ļaužu pārpilns.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl