Komentāri

Kopš amatā stājies jaunais ASV prezidents Donalds Tramps, amerikāņu medijiem darba netrūkst, analizējot viņa biežos ierakstus mikroblogošanas vietnē “Twitter”. Šoreiz asu kritiku izraisījis Trampa publiskais nosodījums mazumtirdzniecības veikalu tīklam par viņa meitas Ivankas apģērbu kolekcijas izņemšanu no tirdzniecības.

Veikalu tīkls savu rīcību pamatoja, ka Ivankas apģērbu pārdošanas apmēri bija niecīgi un šis lēmums nebija politisks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr Tramps savā “Twitter” kontā, ko vēlāk pārpublicēja arī oficiālais prezidenta profils, pauda, ka veikals ”Nordstrom” negodīgi izturējies pret Ivanku. Vēlāk Trampas apģērbu līniju televīzijā arī reklamēja prezidenta padomniece.

“Apģērbu kolekcija ir burvīga. Man ir dažas drēbes no tās, un es to par brīvu pareklamēšu – pērciet to, to var atrast arī internetā,” sacīja prezidenta padomniece.

Savukārt Trampa preses sekretārs izteicās, ka vēršanās pret Ivankas apģērbu līniju ir uzskatāma par vēršanos pret prezidentu pašu. Baltā nama reakciju mediji nosodījuši, apšaubot, vai Tramps spēj nošķirt privātās biznesa intereses no prezidenta amata.

ASV likums arī aizliedz amatpersonām reklamēt kādas preces vai pakalpojumus.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl