Gērnsijas salā dzīvojošie latvieši: Dzīvošana emigrācijā dod skaidrāku skatu, kā sasniegt izvirzītos mērķus un pozitīvās ambīcijas

Turpinot emigrācijas sižetu ciklu no Gērnsijas salas, kurā dzīvo un strādā ap 1500 latviešu, nedaudz neierastāks skatījums uz jautājumu: kāpēc tautieši pārceļas uz ārzemēm.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • tv

  tv

  Ko nozīmē "nav latviešu gara"? Ka nav intrigu, kašķu, skaudības un ļaunprātības? Ja tā visa pietrūkst, tad jā, tad tik jābrauc atpakaļ uz Latviju. Tur to dabūs visu pa pilnam. Un vēl stresu, krāpšanu un zemu dzīves līmeni.
  Cilvēks pie labas dzīves ātri pierod. Un aizmirst kāpēc braucis prom. Atgriezties var mēģināt, bet nedrīkst saraut kontaktus ar mītnes zemi, šoreiz Gērnsiju, lai būtu kur atgriezties, kad iekrātā nauda būs dzimtenē apēsta vai izmānīta, Un tad atkal ar divām ceļasomām prom, un šoreiz uz neatgriešanos.
 • Ika

  Ika

  ... dzīvo un strādā ap 1500 latviešu bet nav Latvijas gara..Njaa,tie latvieši...varu saprast rakstitaju.
 • Janis Kasinskis

  Janis Kasinskis

  a kam sodien viegli? majas dzivot nav viegli citur ari nav viegli, JUS KO IEDOMAJATIES, JUMS B... E VISU KLEPI IELIKT?! GRIBI DZIVOT LABAK? TAD DARI KAUT KO NEVIS GAUDO KA SUNS AR KUCEM PA MALAM.
 • Aleksejs Adamenko

  Aleksejs Adamenko

  Lol,dzivot pasmajas nav viegli,kur nu vel arvalstis(atvainojos,nav garumzimes)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!