Komentāri
Germanwings pilots nekad nav slēpis savas veselības problēmas un dziļo depresiju
Foto: AFP/LETA

Otrais pilots Andrēass Lubics, kurš, iespējams, tīši izraisīja Germanwings lidmašīnas katastrofu, bija informējis kompāniju, ka iepriekš cietis no smagas depresijas, atklājusi Vācijas nacionālā aviokompānija Lufthansa.

Lufthansa ir aviokompānijas Germanwings mātes uzņēmums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban no Francijas Alpos avarējušās Germanwings lidmašīnas traģēdijas vietas pārvestas lielākā daļa upuru mirstīgo atlieku. Vācijas mediji ziņo, ka traģēdijas vietā izdevies atrast video no kāda mobilā tālruņa, kurā iemūžināti pēdējie traģēdijas mirkļi lidmašīnas salonā.

Video ir ļoti sliktas kvalitātes, taču tajā skaidri dzirdami pasažieru kliedzieni dažādās valodās. Tas pierāda, ka lidmašīnas pasažieri sapratuši, ka notiks traģēdija. Ieraksts fiksēts līdz brīdim, kad lidmašīna ietriecas kalnos. Videomateriāls šobrīd nodots izmeklētājiem.

“Šobrīd oficiāli nevaram apstiprināt video autentiskumu, taču, ja tiešām izrādīsies, ka iegūtais materiāls ir kāda pasažiera vai apkalpes locekļa uzņemts video, tas būs svarīgs pierādījums izmeklēšanā,” sacīja Briss Robins, Francijas prokurors.

Francijas prokuratūra šo traģēdiju nodēvējusi par masu slepkavību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl