Germanwings otrā pilota draudzene ir stāvoklī, bet pāris īsi pirms avārijas izšķīries

1 komentārs
Germanwings otrā pilota draudzene ir stāvoklī, bet pāris īsi pirms avārijas izšķīries
Foto: EPA/LETA

Avarējušās Germanwings lidmašīnas otrā pilota Andrēasa Lubica bijusī draudzene ir atklājusi, ka gaida bojā gājušā otrā pilota bērnu. Tāpat viņa stāstīja, ka pāris esot izšķīries neilgi pirms avārijas.

Jau ziņojām, ka A. Lubics pēc izmeklētāju teiktā, visticamāk, tīši izraisījis Germanwings avāriju. Viņa draudzene un bērna māte arī strādā aviācijas nozarē – par stjuarti.

Iepriekš Vācijas medijos izskanēja, ka avārijas vietā ir identificētas A. Lubica mirstīgās atliekas, taču izmeklētāji šīs ziņas noliedz. Sešas dienas pēc Francijas Alpos notikušās Airbus 320 avārijas, kurā kopumā gāja bojā 150 cilvēki, izmeklētājiem ir izdevies iegūt tikai 78 upuru DNS datus.

Tikmēr Eiropas Lidotāju asociācija paziņojusi, ka, publiskojot pilotu kabīnes balss ierakstus, ir pieļauts nopietns starptautisko normu pārkāpums.

Parasti pilotu sarunas atklāj tikai pēc gala ziņojuma publicēšanas. Lidotāju Asociācija uzskata, ka A. Lubica rīcība apzināti tiek saistīta ar spekulācijām par viņa garīgo veselību.

TOP komentāri

  • sieviete
    0 0 0

    sieviete

    Tās sievietes... Kas zin, ja būtu pateikusi par grūtniecību, iespējams visi būtu dzīvi... Tagad pati visu mūžu mocīsies pārmetumos.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl