Komentāri
Germanwings katastrofā mirušo tuvinieki gatavi tiesāties ar aviokompāniju
Foto: AP/ SCANPIX

Trīs tūkstoši roku, kāju un citu ķermeņa daļu, kas nākušas no 149 Germanwings aviokatastrofas upuriem, vakar tika apglabātas masu kapā Francijas Alpos. Tās bija upuru mirstīgās atliekas, kuras četrus mēnešus ilgušajā izmeklēšanā tā arī nav izdevies atpazīt.

Jau ziņojām, ka šo katastrofu apzināti izraisīja ar depresiju sirgstošais pilots Andreass Lubicss, tādēļ upuru radinieki no aviokompānijas tagad pieprasa sešciparu skaitļos mērāmas kompensācijas.

Upuru skaitu simbolizējot, apbedīšanas ceremonijā Alpu debesīs tika palaisti 149 baloni.

Pati avārijas vieta vēl dažus mēnešus būs slēgta. Kad izmeklētāji darbu būs pabeiguši, tur tiks atklāts piemiņas obelisks, pie kura tā arī neidentificēto bojāgājušo radinieki varēs nolikt ziedus.

Tikmēr briest konflikts starp Germanwings īpašnieci – aviokompāniju Lufthansa – un upuru radiniekiem. Kad kļuva skaidrs, ka lidmašīnu apzināti nogāzis ar depresiju sirgstošs pilots, aviokompānija apsolīja katra upura ģimenei izmaksāt 50 tūkstošu eiro kompensāciju. Vēlāk piedāvājumu mainīja, solot maksāt 25 tūkstošu par katru upuri un vēl 10 tūkstošus – katram upura tiešajam tuviniekam. Bojā gājušo tuvinieki uzskata, ka summa ir ļoti maza.

Foto: atvadas no bojā gājušajiem:

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl