Kobzons nosauc Rinkēviču par muļķi

Komentāri
Kobzons nosauc Rinkēviču par muļķi
Fot: AFP/SCANPIX

Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča lēmums “melnajā sarakstā” iekļaut trīs Krievijas māksliniekus ir izraisījis pamatīgu vētru Krievijas medijos, turklāt viena no “melnajā sarakstā” iekļautajām Krievijas estrādes zvaigznēm jau paspējusi Rinkēviču nodēvēt par muļķi.

Josifs Kobzons ir viens no trim māksliniekiem, kuram šobrīd liegta iespēja ierasties uz “Jauno vilni”. Intervijā Krievijas portālam “Super.ru” Kobzons norāda, ka jau sazinājies ar Krievijas Ārlietu ministriju, lai noskaidrotu, kā viņam tālāk rīkoties. “Sergejs Lavrovs šobrīd neatrodas uz vietas, tāpēc es cenšos sazināties ar viņa vecāko sekretāru. Uzzināšu, kā man rīkoties. Neviens nevar ietekmēt Latvijas diplomātus. Muļķis, šis ārlietu ministrs, pirms vēlēšanām taisa sev PR,” tā Kobzons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kobzons arī norādījis, ka, neskatoties uz iekļaušanu Latvijas sarakstā, kurā ir personas, kam liegts ieceļot valstī, vienalga došoties uz “Jauno vilni”. Tajā pat laikā vēl viens no māksliniekiem, kas iekļauts “melnajā sarakstā” -Oļegs Gazmanovs, Kobzona piemēram nesekos. “Kobzons, ja grib, lai viņu deportē, lai brauc. Es nebraukšu,” portālam “Super.ru” norādījis Gazmanovs.

Jau ziņojām, ka Rinkēvičs liedzis Latvijā ieceļot trīs Krievijas dziedātājiem – Oļegam Gazmanovam, Josifam Kobzonam un Allai Perfilovai, kura pazīstama ar skatuves vārdu Valērija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl