Kobzons nosauc Rinkēviču par muļķi

Komentāri
Kobzons nosauc Rinkēviču par muļķi
Fot: AFP/SCANPIX

Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča lēmums “melnajā sarakstā” iekļaut trīs Krievijas māksliniekus ir izraisījis pamatīgu vētru Krievijas medijos, turklāt viena no “melnajā sarakstā” iekļautajām Krievijas estrādes zvaigznēm jau paspējusi Rinkēviču nodēvēt par muļķi.

Josifs Kobzons ir viens no trim māksliniekiem, kuram šobrīd liegta iespēja ierasties uz “Jauno vilni”. Intervijā Krievijas portālam “Super.ru” Kobzons norāda, ka jau sazinājies ar Krievijas Ārlietu ministriju, lai noskaidrotu, kā viņam tālāk rīkoties. “Sergejs Lavrovs šobrīd neatrodas uz vietas, tāpēc es cenšos sazināties ar viņa vecāko sekretāru. Uzzināšu, kā man rīkoties. Neviens nevar ietekmēt Latvijas diplomātus. Muļķis, šis ārlietu ministrs, pirms vēlēšanām taisa sev PR,” tā Kobzons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kobzons arī norādījis, ka, neskatoties uz iekļaušanu Latvijas sarakstā, kurā ir personas, kam liegts ieceļot valstī, vienalga došoties uz “Jauno vilni”. Tajā pat laikā vēl viens no māksliniekiem, kas iekļauts “melnajā sarakstā” -Oļegs Gazmanovs, Kobzona piemēram nesekos. “Kobzons, ja grib, lai viņu deportē, lai brauc. Es nebraukšu,” portālam “Super.ru” norādījis Gazmanovs.

Jau ziņojām, ka Rinkēvičs liedzis Latvijā ieceļot trīs Krievijas dziedātājiem – Oļegam Gazmanovam, Josifam Kobzonam un Allai Perfilovai, kura pazīstama ar skatuves vārdu Valērija.

Lasi vēl