Gandrīz 100 kilometru attālumā no mājām atradies pirms divarpus gadiem pazudis kaķis

0 Komentāru
Gandrīz 100 kilometru attālumā no mājām atradies pirms divarpus gadiem pazudis kaķis
CATS PROTECTION

Koventrijā, Lielbritānijā teju 60 jūdžu jeb 96,6 kilometru attālumā no mājām atradies pirms divarpus gadiem pazudis kaķis, kurš nu atkal ir saticies ar savu īpašnieku, vēsta “BBC News”.

Kāds apsardzes darbinieks, kurš trīs nedēļas baroja kaķi, pārbaudīja organizācijas “Kaķu aizsardzība” ( angļu val. “Cats Protection”) interneta vietni, lai pārbaudītu, vai kaķi nemeklē tā saimnieks.

Tādā veidā melnais kaķis, kuram ir pieci gadi, šo trešdien, 21.oktobrī, atkal saticies ar savu īpašnieku Džordanu Hārviju.

Kaķis pazuda 2018.gada aprīlī no kravas auto pieturas uz M1 šosejas netālu notās mājas. Hārvijs uzskata, ka kaķis iemaldījies kādā kravas auto, kas nogādājis to tālu prom no mājvietas.

Apmēram pirms trim nedēļām apsardzes darbinieks Leitons Maierss viņu atrada rūpniecības īpašumā, kur viņš strādā, Koventrijā. Viņš sāka kaķi barot un ļāva tam naktī gulēt savā siltajā auto.

Tāpat apsardzes darbinieks sazinājās ar vietējo “Kaķu aizsardzības” filiāli, kas pārbaudīja dzīvnieka mikroshēmu un sāka meklēt tā īpašnieku, kura tālruņa numurs un e-pasts kopš tā laika bija mainīti.

“Kad viņš dabūja no mums vēstuli, Džordans domāja, ka tas ir mānīšanās,” stāsta organizācijas “Kaķu aizsardzība” brīvprātīgais Vendijs Hariss.

Hārvijs brauca uz Koventriju un trešdienas, 21.oktobra, vakarā atkal satikās ar savu mīluli.

“Kad kaķene viņu ieraudzīja, viņa zināja, kas viņš ir, neraugoties uz ilgi pagājušo laiku, un jūtas viņu starpā ņēma virsroku,” skaidro organizācijas pārstāvji.

Kaķis bijis labā fiziskajā stāvoklī, tāpēc dzīvnieku organizācijas darbiniekiem nav ne mazākās jausmas, kur kaķene bija bijusi kopš laika, kad pazudas no savām mājām 2018.gadā.

Nu Rūbija – tā sauc melno mīluli – ir apmetusies uz dzīvi mājās pie sava saimnieka.

Izsakot pateicību apsargam un labdarības organizācijas darbiniekiem,  viņas saimnieks sacīja: “Viņi atgrieza manu mazo meiteni pie manis, un es esmu viņiem mūžīgi pateicīgs,” aizkustināts bija tās saimnieks, norādot, ka nevar aprakstīt laimi, kuru izjūt.  Tāpat viņš atzinis, ka bija maz cerību kaķeni atrast pēc gandrīz trim gadiem, taču tagad viņa ir atgriezusies sveika un vesela mājās.

Laimīgās stāsta beigas pierāda, cik svarīgi ir čipēt lolojumdzīvniekus ar mikroshēmu un atjaunināt datus par sevi kā saimnieku, atgādina “Kaķu aizsardzības” speciālisti.

0 Komentāru