1 komentārs

Šajos Jāņos apritēja tieši gads, kopš briti ar nelielu vairākumu nobalsoja par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) jeb par “Brexit”.

Šā gada laikā, no vienas puses, noticis ļoti daudz kas. Bet, no otras puses, ļoti maz. Britu politikā pēc ārkārtas vēlēšanām tagad valda diezgan liels haoss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr izstāšanās sarunas ir tikko sākušās, un vēl aizvien nav skaidrības par to, kādas nākotnē izskatīsies Lielbritānijas un ES attiecības.

Britu valdība aizvien dzīvo pārliecībā, ka būs iespējams no ES saņemt līdzšinējā līmeņa piekļuvi kopējam tirgum, bet aizslēgt durvis citu ES valstu viesstrādniekiem. Līdz sarunām par nākotni gan vēl tālu. Šajās dienās tiek diskutēts par to, kāds būs to vairāku miljonu citu ES valstu pilsoņu statuss, kuri Lielbritānijā dzīvo un strādā. Šī, protams, ir liela aktualitāte arī daudziem desmitiem tūkstošu latviešu.

Šonedēļ briti ieskicēja savu aptuveno piedāvājumu – visiem, kuri Lielbritānijā nodzīvojuši vismaz piecus gadus, nekas nemainīsies. Taču šajā jautājumā ir ļoti daudz juridisku nianšu, un uz papīra uzrakstītu detalizētu priekšlikumu briti Briselē nogādās pirmdien, 26. jūnijā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl