1 komentārs

Šajos Jāņos apritēja tieši gads, kopš briti ar nelielu vairākumu nobalsoja par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) jeb par “Brexit”.

Šā gada laikā, no vienas puses, noticis ļoti daudz kas. Bet, no otras puses, ļoti maz. Britu politikā pēc ārkārtas vēlēšanām tagad valda diezgan liels haoss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr izstāšanās sarunas ir tikko sākušās, un vēl aizvien nav skaidrības par to, kādas nākotnē izskatīsies Lielbritānijas un ES attiecības.

Britu valdība aizvien dzīvo pārliecībā, ka būs iespējams no ES saņemt līdzšinējā līmeņa piekļuvi kopējam tirgum, bet aizslēgt durvis citu ES valstu viesstrādniekiem. Līdz sarunām par nākotni gan vēl tālu. Šajās dienās tiek diskutēts par to, kāds būs to vairāku miljonu citu ES valstu pilsoņu statuss, kuri Lielbritānijā dzīvo un strādā. Šī, protams, ir liela aktualitāte arī daudziem desmitiem tūkstošu latviešu.

Šonedēļ briti ieskicēja savu aptuveno piedāvājumu – visiem, kuri Lielbritānijā nodzīvojuši vismaz piecus gadus, nekas nemainīsies. Taču šajā jautājumā ir ļoti daudz juridisku nianšu, un uz papīra uzrakstītu detalizētu priekšlikumu briti Briselē nogādās pirmdien, 26. jūnijā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl