Gadsimta vētra “Irma” jau nodarījusi pirmos postījumus Karību salās

3 komentāri
Gadsimta vētra “Irma” jau nodarījusi pirmos postījumus Karību salās
Foto: LETA / AFP

Viesuļvētra “Irma” jau ir izraisījusi milzu plūdus un postījumus vairākās Karību salās.

Senmartēnas salas četras “stabilākās” ēkas ir iznīcinātas, ziņo Francijas iekšlietu ministrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām ziņu par cietušajiem un bojāgājušajiem nav, bet visdrīzāk vētras postījumi būs milzīgi. ”Irma” ir augstākās – piektās – kategorijas viesuļvētra, un tā šobrīd brāžas cauri Karību salām. Vēja ātrums sasniedzis pat 300 km/h.

Vietējie mediji sociālajā tīklā “Twitter” ziņo par pirmajiem postījumiem. Kā redzams, sala ir applūdusi un piekrastes kuģīši sadragāti.


Novērojumu vēsturē spēcīgākā šā reģiona viesuļvētra iesākumā skāra Antigvas un Barbudas salas, tālāk tā aizvirzījās uz Senmartēnas un Senbartelmī salām. Senmartēnas sala ir gan Nīderlandes, gan Francijas aizjūras teritorija, savukārt Senbartelmī sala ir tikai Francijas teritorija.

Francijas valdība iepriekš jau ziņoja par savām raizēm, jo tūkstošiem salu iedzīvotāji atteicās pamest savas mājas. Francija uz salām nosūtījusi trīs glābšanas vienības, divas no Francijas un vienu no Gvadelupas.

Video no kosmosa

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl