Komentāri

Jaunietim, kurš ASV jaunievēlētā prezidenta Donalda Trampa priekšvēlēšanu kampaņā centās pret viņu pavērst ieroci, piespriests gadu ilgs cietumsods.

Divdesmit gadus vecais Lielbritānijas pilsonis Trampa priekšvēlēšanu pasākumā Lasvegasā centies policistam izraut šaujamieroci un notēmēt to uz prezidenta kandidātu. Tramps tobrīd sniedza uzrunu pārpildītai atbalstītāju zālei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunietis norādījis, ka gribējis nošaut Trampu, jo šis nekustamo īpašumu magnāts esot “rasists” un viņam “jāmirst”. Tiesa viņam piespriedusi gadu cietumā, taču viņa advokāti norādījuši, ka jaunietim ir garīgās veselības problēmas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl