Komentāri

Jaunietim, kurš ASV jaunievēlētā prezidenta Donalda Trampa priekšvēlēšanu kampaņā centās pret viņu pavērst ieroci, piespriests gadu ilgs cietumsods.

Divdesmit gadus vecais Lielbritānijas pilsonis Trampa priekšvēlēšanu pasākumā Lasvegasā centies policistam izraut šaujamieroci un notēmēt to uz prezidenta kandidātu. Tramps tobrīd sniedza uzrunu pārpildītai atbalstītāju zālei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunietis norādījis, ka gribējis nošaut Trampu, jo šis nekustamo īpašumu magnāts esot “rasists” un viņam “jāmirst”. Tiesa viņam piespriedusi gadu cietumā, taču viņa advokāti norādījuši, ka jaunietim ir garīgās veselības problēmas.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl