Komentāri
Frankfurtē vardarbīgos protestos pret ECB ievainoti vairāki policisti
FOTO: SCANPIX

Frankfurtē vardarbīgos protestos pret Eiropas Centrālo Banku (ECB) ievainoti vairāki policisti un sadedzinātas vairāk nekā desmit policijas automašīnas. Nekārtības sarīkoja bankas atbalstītās taupības politikas pretinieki cerībā izjaukt tobrīd notiekošo bankas jaunās centrālās ēkas atklāšanas ceremoniju.

Svinīgā lentītes griešanas ceremonija Eiropas Centrālās Bankas vadītājiem Frankfurtē pārvērtusies murgā. Bankas jaunās centrālās ēkas – milzīga debesskrāpja – atklāšanu pavadīja vardarbīgi protesti citkārt mierīgās pilsētas ielās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Akmeņi ievainojuši vairākus policistus, bet likumsargi aizturējuši aptuveni 350 protestētājus. Ielās izgājušie ir Eiropas Centrālās Bankas atbalstītās taupības politikas pretinieki. Viņi centās kavēt uz bankas jaunā debesskrāpja atklāšanas ceremoniju ielūgtos viesus. Par spīti tam, ceremonija noritēja kā plānots.

Protesta demonstrācijās piedalījušies aptuveni 10 000 cilvēku. Daudzi no viņiem ar speciāliem vilcieniem bija nogādāti Frankfurtē no Berlīnes un citām Eiropas valstīm.

Lasi vēl