Francūzieti arestē par juvelierizstrādājumu zādzībām no mirušo zārkiem

1 komentārs
Francūzieti arestē par juvelierizstrādājumu zādzībām no mirušo zārkiem
ZUMAPRESS/SCANPIX

Kāda francūziete arestēta par juvelierizstrādājumu zādzībām no mirušo zārkiem, vēsta “BBC”.

Par zādzībām policija uzzināja pēc kādas sērojošas ģimenes piedzīvotā apbedīšanas birojā Francijas ziemeļos, kur viņu radiniece atdusējās koka mētelītī, iekams tika guldīta atdusas vietā. Radinieki blakus zārkam ieraudzīja nepazīstamu sērotāju. Kāda sešdesmitgadīga sieviete teica, ka ir mirušās draudzene, tāpēc viņi atstāja viņu, lai sieviete varētu izrādīt aizgājējai pienācīgu cieņu un atvadīties no viņas pie atklātā zārka. Vismaz viņi tā domāja.

Bet, kad viņi vēlāk atgriezās, mirušajai bija atņemtas rotaslietas – kaklarota, gredzens un auskari bija pazuduši, ziņo Francijas mediji.

Ģimene cēla trauksmi, par notikušo ziņojot policijai, kas veica izmeklēšanu un drīz vien identificēja aizdomās turamo – sievieti, kas dzīvo netālu no apbedīšanas biroja. Likumsargi aizdomās turamo aizturēja un viņas īpašumā atrada trūkstošās rotas.

Taču tas vēl nebija viss. Drīz vien likumsargi varēja saistīt aizturēto arī ar vēl vienu noziegumu – maka zādzību no kāda vīrieša līķa tajā pašā apbedīšanas birojā, vienīgi agrāk tajā pašā dienā, otrdien, 24. augustā.

Kad tika veikta kratīšana aizdomās turamās mājās, policija arī atrada kaudzi ar neseniem nekrologiem. Paziņojumos bija iekļauti ģimenes locekļu piekļuves kodi, lai ieietu atsevišķās telpās, kur atdusas viņu radinieku zārki.

Sieviete tiesas priekšā stāsies 2022. gadā.

1 komentārs