Franči nokļuvuši neapskaužamā situācijā – trūkst degvielas!

Komentāri
Franči nokļuvuši neapskaužamā situācijā – trūkst degvielas!
LETA

Arodbiedrībām turpinot protesta akcijas pret darba tirgus reformām, Francijas degvielas uzpildes stacijās joprojām trūkst degvielas.

Rindas Parīzes degvielas uzpildes stacijās jau izstiepušās uz ielām, tuvojoties nedēļas nogalei, kad liela daļa pilsētas iedzīvotāju plāno tuvākus vai tālākus izbraukumus. Tomēr daudziem nāksies palikt pilsētā, jo degvielas trūkumu joprojām nav izdevies atrisināt – ieilgušo darba tirgus reformu protestu dēļ liela daļa uzpildes staciju Parīzē ir slēgtas vai arī ierobežojušas degvielas tirdzniecību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Francijas policijas specvienības šodien likvidēja barikādes un aizvāca protestētājus no lielas degvielas noliktavas valsts rietumdaļā. Tikmēr Francijas prezidents Fransuā Olands piektdien, 27. maijā, lika saprast, ka neļaus protestētājiem žņaugt valsts ekonomiku.

Fransuā Olands, Francijas prezidents:

Tad kad mums ir jāveic reformas, mēs to darām. Mēs neveicam reformas tāpēc, ka mums kāds to prasa. Neviens šeit nav man prasījis, lai veicam darba tirgus reformas. Ja salīdzina darba tirgus reformas citās valstīs, Francijā ir vislabākais darba tirgus likums. Es neplānoju to iznīcināt.

Darba tirgus reforma, pret kuru iebilst arodbiedrības, atvieglotu uzņēmumiem darbinieku atlaišanu grūtos ekonomiskos apstākļos.

Lasi vēl