Franči nokļuvuši neapskaužamā situācijā – trūkst degvielas!

Komentāri
Franči nokļuvuši neapskaužamā situācijā – trūkst degvielas!
LETA

Arodbiedrībām turpinot protesta akcijas pret darba tirgus reformām, Francijas degvielas uzpildes stacijās joprojām trūkst degvielas.

Rindas Parīzes degvielas uzpildes stacijās jau izstiepušās uz ielām, tuvojoties nedēļas nogalei, kad liela daļa pilsētas iedzīvotāju plāno tuvākus vai tālākus izbraukumus. Tomēr daudziem nāksies palikt pilsētā, jo degvielas trūkumu joprojām nav izdevies atrisināt – ieilgušo darba tirgus reformu protestu dēļ liela daļa uzpildes staciju Parīzē ir slēgtas vai arī ierobežojušas degvielas tirdzniecību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Francijas policijas specvienības šodien likvidēja barikādes un aizvāca protestētājus no lielas degvielas noliktavas valsts rietumdaļā. Tikmēr Francijas prezidents Fransuā Olands piektdien, 27. maijā, lika saprast, ka neļaus protestētājiem žņaugt valsts ekonomiku.

Fransuā Olands, Francijas prezidents:

Tad kad mums ir jāveic reformas, mēs to darām. Mēs neveicam reformas tāpēc, ka mums kāds to prasa. Neviens šeit nav man prasījis, lai veicam darba tirgus reformas. Ja salīdzina darba tirgus reformas citās valstīs, Francijā ir vislabākais darba tirgus likums. Es neplānoju to iznīcināt.

Darba tirgus reforma, pret kuru iebilst arodbiedrības, atvieglotu uzņēmumiem darbinieku atlaišanu grūtos ekonomiskos apstākļos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl