Komentāri

Dramatiski plūdi piemeklējuši Francijas dienvidaustrumu daļu, un dabas stihijā gājuši bojā vismaz 17 cilvēki, ziņo vietējās varasiestādes.

Trīs vecāka gadagājuma cilvēki noslīkuši savās mājās, vēl citi gāja bojā, iesprostoti automašīnās tuneļos vai pazemes stāvvietās. Dažas automašīnas tika ieskalotas jūrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Tiek lēsts, ka, piemēram, Nicā aizvadītājās brīvdienās nolijuši 10% no kopējās gada nokrišņu normas.

“Tas bija biedējoši. Mēs gribējām iet ārā, bet mainījām domas, jo lietus bija neiedomājami spēcīgs. Ūdens līmenis kāpa ļoti strauji,” stāsta kāda Kannu iedzīvotāja. Tikmēr citi iedzīvotāji plūdus raksturo kā “apokaliptisku situāciju”.

Vēl svētdienas rītā, kad dabas stihija bija norimusi, kopumā bez elektrības vēl bija palikušas aptuveni tūkstoš māju.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl